Fototapety 3D: modny design wnętrza

artfototapety 3d

Wbrew powszechnie utartemu stwierdzeniu „mężczyźni są wzrokowcami”, dawno już dowiedziono, że kobiety nie mniej rzadziej niż panowie, kierują się wzrokiem. Szczególnie jest to widoczne w kwestii aranżacji wnętrz. Zgodzicie się, że przecież przyjemniej jest przebywać w estetycznym wnętrzu, urządzonym zgodnie ze swoim gustem i aktualnymi kanonami mody.

Dla niektórych jest to marzenie, dla innych rzeczywistość. Już teraz każdy może zrealizować swoje pomysły, z pomocą różnych technik dekoracyjnych.

Jedna z nich to – fototapety 3D na ścianę od Uwalls.

Czym różnią się trójwymiarowe fototapety od tych tradycyjnych?

Różnica polega na tym, że obrazy wykonane w technologii 3D, tworzone są zazwyczaj w edytorach graficznych. Dzięki czemu kompozycja sprawia wrażenie głębi, a w rezultacie nabiera realistycznego wyglądu.

Fototapety 3D na wymiar: popularne motywy

Przekrój tematyczny motywów jest tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Każdego dnia kolekcja fototapet 3D powiększa się o obrazy znanych artystów, uliczne graffiti, fotografie przyrody, martwą naturę, rodzinne portrety i wizerunki zwierząt.

W katalogu na naszej stronie znajdziecie propozycje aranżacji pomieszczeń takich jak: sypialna, salon pracownia artystyczna, gabinet czy siłownia. Warto zauważyć, że spośród różnych motywów szczególnym zainteresowaniem cieszą się te przedstawiające naturę,
ponieważ są uniwersalne i doskonale wpisują się we wnętrza takie jak kompleksy rekreacyjne, restauracje czy przedszkola.

Oprócz klasycznych pejzaży, na pierwsze miejsce wyszły wszystkie te obrazy, które posiadają w nazwie przedrostek „art.” Grupa ta należy do najbardziej zróżnicowanych tematycznie. Tym, co odróżnia ją od pozostałych to wyobraźnia twórcy. Fantazyjne zestawienie kolorów i nowatorskie szczegóły sprawią, że wystrój będzie wyglądać niesłychanie oryginalnie.

3d fototapety

Fototapety 3D na ścianę

Fototapety 3D na ścianę to element dekoracji, zdolny tworzyć niezwykłe złudzenia optyczne — o czym opowiemy teraz!

  • Obrazy w technologii 3D są w stanie przekazać więcej niuansów kolorystycznych niż zwykłe zdjęcia. Cecha ta pomoże dobrać tak wykończenie, aby idealnie współgrało z resztą wnętrza. Ponadto, dzięki efektowi trójwymiarowemu, obraz nabiera realizmu i może z łatwością ukryć mankamenty ścian lub optycznie powiększyć przestrzeń pokoju.
  • Taki wystrój potrafi zaskoczyć nie tylko fanów Davida Copperfielda i Harrego Houdini, ale wszystkich tych, którzy w głębi duszy nadal pozostają dziećmi i lubią sztuczki. Zaliczyć tutaj można op-art i inne motywy. Każda z tych trójwymiarowych tapet stworzy iluzję dodatkowej
    przestrzeni i alternatywnej rzeczywistości bezpośrednio w waszym pokoju.
  • Fototapety 3D kwiaty, stado ptaków, unoszący się w powietrzu motyl- motywy zoomorficzne, jak i florystyczne z powodzeniem ożywią każde wnętrze. Wielkoformatowe panele przeniosą na ściany waszego pokoju atmosferę natury i niezwykłe efekty.

artfototapety

Fototapety dla dzieci 3D

Wnętrza budynków szkół, kącików zabaw, sypialni i stołówek wymagają kolorowego designu, dlatego też fototapety na ścianę 3D doskonale poradzą sobie z tym zadaniem.

Oprócz żywej kolorystyki trójwymiarowe ilustracje, przyczynią się także do rozwoju wyobraźni waszego szkraba. Ponadto taka dekoracja będzie odbierana przez dziecko jako rodzaj magicznej sztuczki.

Dla niektórych cena może stać się realną przeszkodą na drodze do wymarzonego wystroju wnętrza. Jednakże zalety fototapet 3D można wymieniać bez końca, dlatego też ich koszt jest wyższy, niż w przypadku tradycyjnych dekoracji ścian. Warto zaznaczyć, że ceny fototapet 3D uzależnione są jedynie od rozmiaru i rodzaju materiału.

admin