Pomysły dla przebudowy mieszkania jednopokojowego

Pomysł 1

Jeśli gospodarze lubią przyjmować gości, optymalne będzie układ z łóżkiem w niszy. To główne miejsca można wyposażyć w komunikacji: tak pojawiła się duża kanapa wypoczynkowa, telewizor i bar. Kilka szaf zaplanowane w przedpokoju i pokoju. Dzięki połączeniu łazienki udało się pomieścić prostokątną kabinę prysznicową, umywalkę, wc i pralkę. W kuchni – linia zestawów słuchawkowych i stół.

Pomysły-dla-przebudowy-mieszkania-jednopokojowego

Pomysł 2

Aby umówić się na pełnowartościowe miejsce do spania i utrzymać oddzielną częścią wypoczynkową, pokój podzielono na dwie części włókienniczych przegrodą. Bliżej okna postawiono łóżko, szafa i fotel ze stolikiem kawowym. W portierni części pomieszczenia postawili sofa i telewizor. Oprócz garderoby, znalazło się miejsce dla gospodarczego szafy z pralką. W kuchni zainstalowano duży narożny zestawów słuchawkowych, a stół подвинули do ściany.

Pomysł 3

Aby urządzić apartament typu studio dla rodzin z dzieckiem, зонировали pokój dzienny przezroczyste przegrody. Bliżej okna umieszczone pracy i miejsce do spania, szafa. Miejsce do spania dla rodziców musiał połączyć z salonem. W kuchni zainstalowano duży P-w kształcie zestawów słuchawkowych i stół. Dla rodziny z dzieckiem potrzebował więcej pamięci masowej, więc wzrastali garderobę w przedpokoju i ustalili jeszcze jedna szafa.

admin