Opcje planie prostokątnej kuchni

Narożny zestaw

Układ ten uniwersalny: w takiej kuchni będzie wygodne i miłośników dużo gotować, i tych, którzy często przyjmuje gości. Kątowe położenie zestaw słuchawkowy gwarantuje prawidłowego trójkąta i wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Na pozostałej powierzchni swobodnie mieści się stół na cztery osoby – można go rozebrać.

P-w kształcie zestawów słuchawkowych

Jeśli w salonie nie ma miejsca na kanapie i tv, rozmieszczenie P-stop zestaw słuchawkowy i kanapy w kuchni uratuje sytuację. Wzdłuż jednej ściany umieścili wysokie szafy z wbudowanym agd i szafy, w dwóch innych – zlew i płyta. Przy tym zachowany odpowiedni trójkąt pracy.

Opcje-planie-prostokątnej-kuchni

 

Stół lepiej wziąć z regulacją wysokości: możesz wygodnie oglądać tv na kanapie, i umieścić do niego krzesła, i używać jako pełny stół.

Komplet z barem

P-w kształcie zestawów słuchawkowych z barem nadaje się gospodarzom, którzy lubią łączyć gotowanie i przyjmowanie gości. Zestaw ustalili, że między płytą a zlewem pozostaje duży blat do prac przygotowawczych, a produkty z lodówki można umieścić na blacie obok. Na wolnej ścianie wisiał telewizor: go będzie wygodnie oglądać i z barem, i podczas gotowania.

admin