Fototapety młodzieżowe: dla chłopca

Świat dekoracji pokoi dziecięcych w 2017 roku nadal dąży do perfekcji i stylistycznej różnorodności. Żywy i twórczy charakter otrzymały „fototapety młodzieżowe dla chłopca (uwalls.pl/fototapety-mlodziezowe)”. Zestawiliśmy popularne motywy tematyczne dekoracji ściennych i mamy nadzieję, że każdy rodzic będzie w stanie stworzyć pokój marzeń dla dziecka.

fototapety-młodzieżowe

Modne odcienie i tematyczny wystrój

Każda metamorfoza mieszkania wymaga przemyślanego zestawienia kolorów. W aktualnym sezonie trendy będą naturalne kolory – wizualnie komfortowo odcienie są ważne dla psychiki dzieci i młodzieży. Za dobry wybór uważane jest połączenie kolorów z jasnej gamy z żywą dekoracją ściany.

Nowoczesne fototapety młodzieżowe mogą być wykończeniem ściany na temat kultury, sportu, sztuki undergroundowej. Takie kompozycje stworzone są, aby wyrazić zainteresowania i pasje nastolatka – mogą to być freski na podstawie filmów, komiksów lub piłki nożnej.

Projektanci pragną zwrócić uwagę, aby w pogoni za przewodnimi tendencjami nie zapominać o guście nastolatka i skupić się na podkreśleniu jego indywidualnego charakteru – fototapety młodzieżowe chłopięce. Taka koncepcja posiada całą masę tematycznych motywów. Na przykład:

Fototapety Młodzieżowe sportowe

Różnorodność motywów pozwala skupić uwagę na zainteresowaniach dziecka. Obecnie w modzie jest taniec uliczny i wiele nastolatków pasjonujących się sportem ulicznym, będzie cieszyło się z posiadania takiego plakatu w swoim pokoju. Można również stosować podobny wystrój z innymi motywami atletycznymi – taniec sportowy, trening siłowy i body building.

sport

Fototapety Młodzieżowe muzyczne

Współcześni nastolatkowie pasjonują się różnymi gatunkami. Jednemu podoba się grunge, innemu zaś – muzyka niezależna, niektórzy preferują muzykę elektroniczną i hip-hop – nie sposób wymienić ich wszystkich. Wykorzystać tematykę muzyczną – świetny sposób, aby opracować i podkreślić indywidualność designu. Kompozycje mogą przedstawiać instrumenty muzyczne, słuchawki, mikrofon lub pięciolinię. Ciekawym wariantem będą wizerunki ulubionych grup i wykonawców.

muzyczne

Fototapety Młodzieżowe graffiti

Twórczość uliczna w dalszym ciągu inspiruje projektantów do tworzenia barwnego wykończenia ścian. Ponadto, wśród aktualnych dekoracji „fototapety młodzieżowe graffiti” przedstawione są rozmaite wcielenia tego gatunku: od graffiti z przekazem społecznym, ironicznych murali Banksy do napisów wykonanych sprayem.

Fototapety-Młodzieżowe-graffiti

Fototapety Młodzieżowe dla chłopców: sposoby umieszczenia

Za pomocą fototapet młodzieżowych z łatwością można stworzyć przytulną przestrzeń dla chłopców. Istnieje wiele sposobów wykorzystania dekoracji, ale przede wszystkim ukierunkowane są na dwa kierunki.

  •  Freski mogą pełnić funkcję akcentu przy neutralnym wystroju pokoju. W taki sposób można łatwo i bez zbędnych wydatków udekorować przestrzeń nastolatka. Do tego celu nadadzą się Fototapety młodzieżowe: Miasta, Auto, Technika.
  • Plakaty są niezastąpione — jeśli chcemy podkreślić tematyczny design — w tym przypadku są one centralnym elementem kompozycji. Fototapety młodzieżowe można urozmaicić za pomocą akcesoriów i tekstyliów dopasowanych kolorystycznie. Interesująca w tym wypadku będzie tematyka kosmosu, otaczającej przyrody, muzyczna lub ulubiony film.

Opowiedzieliśmy o głównych trendach artystycznego wystroju w pokoju nastolatka. Każdy z przedstawionych pomysłów można z łatwością wcielić w życie – wystarczy wybrać ze swoim dzieckiem motyw i zamówić wykonanie fototapet.

admin